Wedden op voetbal? Speel het slim!

 

Nederland gaat voor tweede plaats EK groepsfase tegen Frankrijk

Op zondag 13 juli gaat het Nederlands vrouwenteam voor de tweede plaats in de groepsfase strijden tegen Frankrijk. De Leeuwinnen hebben het niet meer in eigen hand en zijn afhankelijk van het resultaat tussen Engeland en Wales, maar Oranje gooit de handdoek nog niet in de ring en belooft er vol voor te gaan. Denk jij dat de Oranje vrouwen kans maken tegen Frankrijk of is het gedaan voor de Leeuwinnen op het EK in Zwitserland? Speel mee als jij het denkt te weten via de bookmakers op Wedden op Voetbal.nl!

Andries Jonker (bondscoach Nederland): “Tegen Frankrijk zullen we goed moeten spelen”

De Nederlandse dames verloren afgelopen woensdag met 4-0 tegen Engeland en die nederlaag zorgt ervoor dat de ploeg van bondscoach Andries Jonker nu flink aan de bak moet tegen Frankrijk. Ook Jonker weet dat het duel tegen de Fransen cruciaal is. “We zullen ons moeten herpakken. Er zit niks anders op. Dat gaat wel lukken. We zijn één groep, we doen het samen. We zullen deze enorme teleurstelling ook samen moet verwerken. Tegen Frankrijk zullen we goed moeten spelen, want niemand wil naar huis. Helemaal niemand”, zegt Jonker na de verloren wedstrijd tegen Engeland.

Laurent Bonadei (bondscoach Frankrijk): “Nederland is een prima ploeg”

Frankrijk staat eerste in de poule en dus is er weinig druk bij de ploeg van bondscoach Laurent Bonadei, maar de coach wil tegen Nederland niet achterover gaan leunen. “Nederland is een prima ploeg. Ze staan in de top-tien van de FIFA-ranglijst. We kennen het land wel. Er hebben speelsters in Frankrijk gespeeld. Geweldige speelsters die bij Lyon en Paris St Germain speelden. We nemen ze serieus. Het is een topploeg. Wij gaan zondag voor de winst. Het zou een vergissing zijn om met een gelijkspel genoegen te nemen. We weten heel goed dat ze geen keus hebben. Ze moeten aanvallen en doelpunten maken. Wij moeten scherp blijven en onze strategie van scoren en winnen volgen”, besluit de bondscoach van Frankrijk.

Head to Head

Frankrijk en Nederland speelden in 2022 voor de laatste keer tegen elkaar. Toen betrof het de kwartfinale van de EK-kwalificaties die het Franse damesteam na extra tijd met 1-0 won van de Leeuwinnen. In datzelfde jaar troffen de damesteams elkaar ook in het Tournoi de France. Het Franse damesteam versloeg de Leeuwinnen met 3-1. In 2015 won Nederland voor het laatst van Frankrijk. Bijna tien jaar geleden won Oranje een oefenduel met 1-2 van de Franse damesploeg.

Odds Nederland – Frankrijk

Het Franse elftal wordt bij de Nederlandse bookmakers als favoriet in deze laatste speelronde in Groep D bestempeld. Winnen onze Leeuwinnen? Dan maken zij nog kans door te stoten naar de volgende ronde en kunnen voetbalgokkers die dit vooraf voorspelden hoge beloningen scoren. In het 1×2 speelsysteem lopen de pre-odds bij winst van Oranje op tot maximaal 5.10 keer het speelbedrag dat wordt ingezet op winst van Nederland.

Bij een gelijkspel is het nog maar afwachten of we de Leeuwinnen in de volgende speelronde teruggaan zien. De maximale quoteringen bij een puntendeling lopen op tot maximaal 4.20 keer het speelbedrag. Ook dat is een torenhoge beloning die de wedkantoren uitkeren als Oranje een punt pakt in deze laatste speelronde.

Veroveren de Franse dames de laatste drie punten in de poulefase dan is het hoogst waarschijnlijk voorbij voor Nederland. De Nederlandse bookmakers keren dan niet meer uit dan een maximale beloning van 1.65 keer het speelbedrag dat wordt ingezet bij een zege van Les Bleues. Check de meeste actuele odds en via Wedden op Voetbal en zet de juiste voorspellingen op scherp!

Wedden op Voetbal

Het EK voor vrouwen staat deze zomer in de belangstelling van vele voetballiefhebbers en voetbalgokkers. De Nederlandse bookmakers hebben dan ook tal van mogelijkheden om een weddenschap te kunnen plaatsen bij één van de vele wedstrijden op het EK. Er kan zelfs al gewed worden op de winnaar van EURO 2025. Wil je ook een gokje wagen op de laatste poulewedstrijden of ga je al voor een andere weddenschap de bookmakers op Wedden op Voetbal bezoeken? Speel ten alle tijden veilig en bewust mee.

De laatste wedstrijd in Groep D van EURO 2025 Nederland – Frankrijk wordt gespeeld op zondag 13 juli. De wedstrijd begint om 21:00 uur in het St. Jakob-Park stadion in het Zwitserse Basel. Kunnen de Leeuwinnen zich nog herpakken na de nederlaag tegen Engeland en winnen van Frankrijk? Vergelijk de beste bookmakers van ons land met elkaar op Wedden op Voetbal en maak de perfecte deal!

⭐️ Onze favorieten goksites

De beste officiele online bookmakers voor gokken op voetbal in Nederland.
WeddenOpVoetbal.nl footer logo

Dé plek voor actuele odds, bonussen en betrouwbare Nederlandse bookmaker voor verantwoord wedden op voetbal. Blijf op Weddenopvoetbal.nl op de hoogte en scoor met de scherpste odds en wedtips!

Volg ons ook op:

Algemene- en bonusvoorwaarden van de betreffende bookmaker zijn van toepassing. Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+, loketkansspel.nl. Deze website is alleen toegankelijk vanaf 24 jaar of ouder. Deze content mag niet gedeeld worden met minderjarigen. Deze site biedt zelf geen sportweddenschappen aan, dient voor informatiedoeleinden en bevat advertentielinks.
Wat kost gokken jou? Stop op tijd. 18+

© Wedden op Voetbal 2025. Alle rechten voorbehouden.

WeddenOpVoetbal.nl logo

WELKOM OP WEDDENOPVOETBAL.NL

Selecteer eerst je leeftijd

Door wettelijke verplichting moeten bezoekers eerst hun leeftijd bevestigen voordat ze deze website kunnen betreden.

Checkbox Toon mij relevante advertenties van vergunninghouders
selecteer je leeftijd

Je leeftijd dient naar waarheid te worden ingevuld. Je bevestigt de risico’s van online kansspelen te kennen en niet te zijn uitgesloten van deelname.